Tvořivé večery (nejen) v Bohdíkově

PRO DOSPĚLÉ

Rádi tvoříte? Chcete vyrábět, malovat nebo kreslit, ale doma se nedonutíte? Chcete se naučit nové výtvarné techniky a zdokonalit v těch klasických? Nebo se chcete jednoduše zrelaxovat?

To vše můžete na "Tvořivých večerech v Bohdíkově".

Připravujeme pro Vás rozmanité kreativní workshopy a výtvarné kurzy. Zatím je náš nápad v začátcích, ale pokud budete chtít rozjedeme to ve velkém. Naší myšlenkou je vytvořit místo, kde se kreativně vyřádíte při řemeslných a ručních pracech, ale zároveň Vám chceme nabídnout možnost výtvarných kurzů v podobě malby a kresby.

Co tedy můžete očekávat?

 Naučíte se například odlévat sádru, leptat sklo, pracovat s papírem nebo rozvinete svůj talent studijní kresbou, abstraktní či realistickou malbou. Vedle toho Vám nabídneme i individuální přípravu na talentovou zkouškou pro Vaše děti. 

Nabídka bude široká a těším se, že se budeme setkávat v příjemném kolektivu.

Kreativní workshopy (řemesla)

Kreativní workshopy jsou rozmanité. Seznámíte se například se sádrou, korkovou mozaikou, leptáním skla, quillingem, papírmašem a mnoho dalším. 

Workshopy jsou ideální pro odpočinek, vytvoření dekorace pro Váš domov nebo dárku pro své blízké. Lekce budou prozatím v jednotlivých termínech. Avšak v případě Vašeho zájmu je možnost vytvořit kurzy semestrálního charakteru s přesně naplánovanými lekcemi.


KORKOVÁ MOZAIKA

Korková mozaika je obdobou mozaiky klasické. Je však snazší a rozhodně levnější variantou. Přesto si u ní vyzkoušíte celý postup. Od vymýšlení motivu, přes lepení až po spárování. 

Na kurzu si vytvoříme menší obrázek.

Nutno rezervovat místo.

DATUM BUDE UPŘESNĚNO

Bohdíkov - Klubovna kulturního domu

480 Kč 


Výtvarné kurzy 

Výtvarné kurzy obsahují techniky kresby (tužka, uhel, suchý pastel, tuš...) techniky malby (akvarel, akryl, tempera...) a občasně grafické techniky (linoryt, frotáž, monotyp...).

Kurzy budou prozatím v jednotlivých termínech. Avšak v případě Vašeho zájmu je možnost vytvořit kurzy semestrálního charakteru s přesně naplánovanými lekcemi.


PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY (individuální)

Nabízím individuální (učitel - žák) přípravu na talentové zkoušky na výtvarné umělecké školy. Přípravu je vhodné započít minimálně 1 rok před absolvováním talentových zkoušek. Lekce budou probíhat v Raškově případně po domluvě u Vás doma (omezené pomůcky). 

Více informací v odkaze zde

SEMESTRÁLNÍ VÝTVARNÉ KURZY

Něco jako ZUŠ pro dospělé

Semestrální výtvarný kurz (6 lekcí/120 min) naplněn základy kresby a malby. Vhodný pro začátečníky i pokročilé. Začátečník si osahá kresebné i malířské techniky pěkně od začátku. Pokročilý zájemce svůj talent dále rozvine. 

Více informací v odkaze zde ↓ 


EXOTICKÝ AKVAREL

Akvarel Vás láká, ale sami si na to netroufáte? Doma Vám leží jen vodovky a nechcete hned investovat do akvarelu?

Pak je tento workshop to pravé pro Vás. Seznámíme se s akvarelovými barvami, natrénujeme si tahy štětcem a odnesete si malbu exotické rostliny.

Materiál v ceně.

Nutno rezervovat místo. 

18. 04. 2023 / 18:15 - 20:15

Bohdíkov - Klubovna kulturního domu

480 Kč


MALOVÁNÍ V PŘÍRODĚ

Slunce nás táhne ven a proč s sebou nevzít papír a tuš? Nečeká Vás jen klasická malba v plenéru, zažijete toho mnohem víc.

Setkáme se na místě určení, vyrazíme kousek po svých do kopečku a zakotvíme u krásné  zříceniny. Vyrobíme si přírodní "štětce" a pustíme se do malování. 

Bude to autentické, relaxační a naplňující naturální dopoledne.

Materiál v ceně.

Nutno rezervovat místo.

(V případě nepříznivého počasí bude termín workshopu přesunut)

10. 06. 2023 / 10:00 - 13:00

Raškov

680 Kč